Trainingsschema

Trainingsschema

Trainingsschema seizoen 2021/2022

Zoals elk jaar is het trainingsschema weer een hele puzzel. Heren-, vrouwen- en jeugdafdeling hebben goed samengewerkt om ook dit jaar weer een zo gunstig mogelijk trainingsschema in elkaar te zetten.

Trainers mogen uiteraard reageren hierop. Gelieve dit te doen bij de voor jou bekende kanalen:

- Dames via Ad Heijnen
- Heren via Rogier Walter
- Jeugd via Technisch coördinator (kopje "VDZ Voetbalacademie")

iconpdf.png trainingsschema seizoen 2021/2022 v2021-07-13

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
VDZ JO8-1 17.00 - 18.00
  • 1A
  • 3
  • -
VDZ JO8-2 17.00 - 18.00
  • 1B
  • 6
  • -
VDZ JO8-3G 17.00 - 18.00
  • 1C
  • -
VDZ JO8-4 17.00 - 18.00
  • 1D
  • 1
  • -
VDZ JO8-5 17.00 - 18.00
  • 1C
  • 4
  • -
VDZ JO9-1 17.00 - 18.00
  • 8A
  • 5
  • -
VDZ JO9-2G 17.00 - 18.00
  • 8B
  • 3
  • -
VDZ JO9-3 17.00 - 18.00
  • 8C
  • 4
  • -
VDZ JO9-4 17.00 - 18.00
  • 8D
  • 2
  • -
VDZ JO9-5G 17.00 - 18.00
  • 8
  • 2
  • -
VDZ JO10-1G 17.00 - 18.00
  • 10A
  • 12
  • -
VDZ JO10-2G 17.00 - 18.00
  • 10B
  • 19
  • -
VDZ JO11-3G 17.00 - 18.00
  • 10D
  • -
VDZ JO11-1 18.00 - 19.15
  • 10C
  • 15
  • -
VDZ JO11-2 18.00 - 19.15
  • 1A
  • 18
  • -
VDZ JO11-4G 18.00 - 19.15
  • 8C
  • -
VDZ JO12-1 18.00 - 19.15
  • 10D
  • 9
  • -
VDZ JO12-2 18.00 - 19.15 Gert-Jan Schouten
  • 1B
  • 10
  • -
VDZ JO13-1 18.00 - 19.15
  • 8AB
  • -
VDZ JO13-3G 18.00 - 19.15
  • 1CD
  • 22
  • -
VDZ JO16-2 18.00 - 19.15
  • 10AB
  • 8
  • -
VDZ JO17-1 19.15 - 20.30 Arjen Koudijs
  • 10AB
  • 8
  • -
VDZ JO17-2 19.15 - 20.30
  • 10CD
  • -
VDZ JO19-5 19.15 - 20.30
  • 1AB
  • 7
  • -
VDZ 35+1 20.30 - 22.00
  • 10AB
  • -
VDZ 45+1 20.30 - 22.00
  • 10CD
  • 5
  • -
VDZ JO19-1 20.30 - 22.00 Francis Opoku Agyemang
  • 8AB
  • 13
  • -
VDZ JO19-2 20.30 - 22.00
  • 8CD
  • -
VDZ JO19-3 20.30 - 22.00
  • 1CD
  • 1
  • -
VDZ JO19-4 20.30 - 22.00
  • 1AB
  • 6
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
VDZ JO13-2 17.00 - 18.00
  • 8AB
  • 12
  • -
VDZ JO14-2 17.00 - 18.00
  • 1CD
  • -
VDZ MO13-1 17.00 - 18.00 Elly Altena
  • 8CD
  • -
VDZ MO13-2 17.00 - 18.00
  • 10AB
  • -
VDZ JO13-4 18.00 - 19.15
  • 8CD
  • -
VDZ JO14-1G 18.00 - 19.15
  • 1CD
  • 11
  • -
VDZ MO15-2 18.00 - 19.15 Linda van Oss
  • 8AB
  • -
VDZ MO17-2 18.00 - 19.15 Frans Looijen
  • 10CD
  • 10
  • -
VDZ MO17-3 18.00 - 19.15
  • 10AB
  • 15
  • -
VDZ JO15-1G 19.15 - 20.30 Stan Minderaa
  • 10AB
  • 5
  • -
VDZ JO15-2G 19.15 - 20.30
  • 10CD
  • 16
  • -
VDZ JO16-1 19.15 - 20.30
  • 1CD
  • -
VDZ JO17-3 19.15 - 20.30
  • 1AB
  • -
VDZ MO17-1 19.15 - 20.30 Erwin Brakenhoff, Frans Durant, Juan Suanes Meekhof
  • 8AB
  • 13
  • -
VDZ VR2 19.15 - 20.30 Richard de Ruiter
  • 8CD
  • 7
  • -
VDZ 2 20.30 - 22.00 Jacco Beerthuizen
  • 8AB
  • 2
  • Doelen en doeltjes opruimen
VDZ 3 20.30 - 22.00
  • 10CD
  • -
VDZ 3 20.30 - 22.00
  • 1AB
  • 19
  • -
VDZ 4 (zon) 20.30 - 22.00
  • 10AB
  • -
VDZ 5 (zon) 20.30 - 22.00
  • 1CD
  • -
VDZ MO19-1 20.30 - 22.00 Gerard van Lunenburg
  • 8CD
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
VDZ JO8-1 14.00 - 15.00
  • 8
  • 3
  • -
VDZ JO8-2 14.00 - 15.00
  • 8
  • 3
  • -
VDZ JO8-3G 14.00 - 15.00
  • 8
  • -
VDZ JO8-4 14.00 - 15.00
  • 8
  • 3
  • -
VDZ JO8-5 14.00 - 15.00
  • 8
  • 3
  • -
VDZ JO9-1 15.00 - 16.00
  • 8
  • 4
  • -
VDZ JO9-2G 15.00 - 16.00
  • 8
  • 4
  • -
VDZ JO9-3 15.00 - 16.00
  • 8
  • 4
  • -
VDZ JO9-4 15.00 - 16.00
  • 8
  • 4
  • -
VDZ JO9-5G 15.00 - 16.00
  • 8
  • 4
  • -
VDZ JO10-2G 15.00 - 16.00
  • 10A
  • 2
  • -
VDZ JO10-3G 15.00 - 16.00
  • 1
  • 5
  • -
VDZ JO10-4G 15.00 - 16.00
  • 1
  • 5
  • -
VDZ JO10-5G 15.00 - 16.00
  • 1
  • 5
  • -
VDZ JO10-6 15.00 - 16.00
  • 1
  • 5
  • -
VDZ JO10-7 15.00 - 16.00
  • 1
  • 5
  • -
VDZ JO11-2 15.30 - 16.30 Gert-Jan Schouten
  • 10C
  • 8
  • -
VDZ JO12-3G 15.30 - 16.30
  • 10B
  • 6
  • -
VDZ JO10-1G 16.00 - 17.00
  • 8D
  • 2
  • -
VDZ JO11-3G 16.00 - 17.00
  • 8B
  • 1
  • -
VDZ JO11-5G 16.00 - 17.00
  • 8A
  • 1
  • -
VDZ JO12-4 16.00 - 17.00
  • 1B
  • -
VDZ JO12-5 16.00 - 17.00
  • 1C
  • 3
  • -
VDZ JO12-6 16.00 - 17.00
  • 1D
  • 3
  • -
VDZ JO12-2 16.45 - 17.45 Gert-Jan Schouten
  • 10C
  • 7
  • -
VDZ MO12-1 16.45 - 17.45 Jurgen Veerbeek
  • 8C
  • -
VDZ JO11-1 16.45 - 18.00
  • 10A
  • -
VDZ JO12-1 16.45 - 18.00
  • 10B
  • 1
  • -
VDZ JO13-3G 17.00 - 18.00
  • 1CD
  • 4
  • -
VDZ JO13-1 17.00 - 18.15
  • 8AB
  • -
VDZ JO14-4 18.00 - 19.00
  • 1CD
  • 9
  • -
VDZ JO16-2 18.00 - 19.00
  • 1CD
  • 11
  • -
VDZ MO15-1 18.00 - 19.15 Marjolein van der Gaag
  • 10AB
  • -
VDZ JO19-5 19.00 - 20.00
  • 8CD
  • -
VDZ VR1 (zon) 19.00 - 20.30 Frits van de Worp
  • 10CD
  • -
VDZ JO19-3 19.15 - 20.30
  • 10AB
  • -
VDZ JO19-4 19.15 - 20.30
  • 8AB
  • 7
  • -
VDZ VR3 (zon) 20.00 - 21.00 Kobus Poppinghaus
  • 8CD
  • 6
  • -
VDZ 1 20.30 - 22.00 Habib al Mohsinawi, Kars Deutekom
  • 8
  • 1
  • Doelen en doeltjes opruimen na training
VDZ 2 20.30 - 22.00 Niels Emeis
  • 10AB
  • Doelen opruimen na de training
VDZ 4 20.30 - 22.00
  • 10CD
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
VDZ JO13-4 17.00 - 18.00
  • 8CD
  • -
VDZ JO13-2 18.00 - 19.15
  • 1CD
  • 12
  • -
VDZ JO14-1G 18.00 - 19.15
  • 10AB
  • 3
  • -
VDZ JO14-2 18.00 - 19.15
  • 1AB
  • -
VDZ MO17-2 18.00 - 19.15 Frans Looijen
  • 8CD
  • 9
  • -
VDZ MO17-3 18.00 - 19.15
  • 8AB
  • 10
  • -
VDZ JO15-1G 19.15 - 20.30 Stan Minderaa
  • 1AB
  • 7
  • -
VDZ JO15-2G 19.15 - 20.30
  • 1CD
  • 8
  • -
VDZ JO16-1 19.15 - 20.30
  • 10AB
  • -
VDZ JO17-3 19.15 - 20.30
  • 10CD
  • -
VDZ MO17-1 19.15 - 20.30 Erwin Brakenhoff, Frans Durant
  • 8AB
  • -
VDZ MO19-1 19.15 - 20.30 Gerard van Lunenburg
  • 8CD
  • 13
  • -
VDZ 3 20.30 - 22.00
  • 1CD
  • -
VDZ 6 (zon) 20.30 - 22.00
  • 1AB
  • -
VDZ JO17-1 20.30 - 22.00 Arjen Koudijs
  • 10AB
  • 4
  • -
VDZ JO17-2 20.30 - 22.00
  • 10CD
  • 5
  • -
VDZ JO19-1 20.30 - 22.00 Francis Opoku Agyemang
  • 8AB
  • 1
  • -
VDZ JO19-2 20.30 - 22.00
  • 8CD
  • 11
  • -

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
VDZ JO10-3G 17.00 - 18.00
  • 1C
  • -
VDZ JO10-4G 17.00 - 18.00
  • 1A
  • 2
  • -
VDZ JO10-5G 17.00 - 18.00
  • 1B
  • 4
  • -
VDZ JO10-6 17.00 - 18.00
  • 1D
  • 4
  • -
VDZ JO10-7 17.00 - 18.00
  • 10B
  • 15
  • -
VDZ JO11-5G 17.00 - 18.00
  • 1D
  • 3
  • -
VDZ MO12-1 17.00 - 18.00 Evelien Poelmans
  • 8A
  • -
VDZ MO13-1 17.00 - 18.00 Elly Altena
  • 10AB
  • -
VDZ MO13-2 17.00 - 18.00
  • 10CD
  • 10
  • -
VDZ JO11-4G 18.00 - 19.00
  • 8B
  • 3
  • -
VDZ JO12-3G 18.00 - 19.00
  • 1A
  • -
VDZ JO12-4 18.00 - 19.00
  • 1B
  • -
VDZ JO12-5 18.00 - 19.00
  • 1C
  • -
VDZ JO12-6 18.00 - 19.00
  • 1D
  • 14
  • -
VDZ JO14-4 18.00 - 19.00
  • 1CD
  • 8
  • -
VDZ MO15-1 18.00 - 19.00 Marjolein van der Gaag
  • 10AB
  • 12
  • -
VDZ MO15-2 18.00 - 19.00 Linda van Oss
  • 10CD
  • -
VDZ 35+1 19.00 - 20.30 Juan Suanes Meekhof
  • 10AB
  • -
VDZ VR1 (zon) 19.00 - 20.30 Frits van de Worp
  • 8AB
  • 6
  • -
VDZ VR2 19.00 - 20.30 Richard de Ruiter
  • 8CD
  • 7
  • -
VDZ VR3 (zon) 19.00 - 20.30 Kobus Poppinghaus
  • 10CD
  • 15
  • -
VDZ 1 20.30 - 22.00 Habib al Mohsinawi, Kars Deutekom
  • 8
  • 1
  • Doelen en doeltjes opruimen na training
VDZ 2 20.30 - 22.00 Jacco Beerthuizen
  • 10AB
  • 2
  • Doelen en doeltjes opruimen
VDZ 3 20.30 - 22.00
  • 10CD
  • -

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!