Trainingsschema

Trainingsschema

Trainingsschema seizoen 2021/2022

Zoals elk jaar is het trainingsschema weer een hele puzzel. Heren-, vrouwen- en jeugdafdeling hebben goed samengewerkt om ook dit jaar weer een zo gunstig mogelijk trainingsschema in elkaar te zetten.

Trainers mogen uiteraard reageren hierop. Gelieve dit te doen bij de voor jou bekende kanalen:

- Dames via Ad Heijnen
- Heren via Rogier Walter
- Jeugd via Technisch coördinator (kopje "VDZ Voetbalacademie")

iconpdf.png trainingsschema seizoen 20212022 v2021-10-14

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
VDZ JO10-1JM 17.00 - 18.00
  • 1A
  • 12
  • -
VDZ JO10-2 17.00 - 18.00
  • 1B
  • 19
  • -
VDZ JO10-3 17.00 - 18.00
  • 1C
  • -
VDZ JO10-4 17.00 - 18.00
  • 8A
  • -
VDZ JO10-6 17.00 - 18.00
  • 8B
  • -
VDZ JO10-7JM 17.00 - 18.00
  • 8C
  • -
VDZ JO11-1JM 17.00 - 18.00
  • 1D
  • 15
  • -
VDZ JO11-2 17.00 - 18.00
  • 1EF
  • 18
  • -
VDZ JO11-3 17.00 - 18.00
  • 1EF
  • -
VDZ JO11-4 17.00 - 18.00
  • 8D
  • -
VDZ JO11-5JM 17.00 - 18.00
  • 8EF
  • -
VDZ JO12-1 17.00 - 18.00
  • 10A
  • 9
  • -
VDZ JO12-3 17.00 - 18.00
  • 10B
  • -
VDZ JO12-4 17.00 - 18.00
  • 10C
  • -
VDZ JO12-5 17.00 - 18.00
  • 10D
  • -
VDZ JO10-5 18.00 - 19.00
  • 1B
  • -
VDZ JO12-2 18.00 - 19.15 Gert-Jan Schouten
  • 1A
  • 10
  • -
VDZ JO13-1 18.00 - 19.15
  • 8A
  • -
VDZ JO13-2JM 18.00 - 19.15
  • 8B
  • -
VDZ JO13-3JM 18.00 - 19.15
  • 8C
  • 22
  • -
VDZ JO13-4JM 18.00 - 19.15
  • 8D
  • -
VDZ JO13-5 18.00 - 19.15
  • 1CD
  • -
VDZ JO17-3 18.00 - 19.15
  • 10AB
  • -
VDZ MO15-2 18.00 - 19.15 Ruben van Haeften
  • 10CD
  • -
VDZ JO16-2 19.15 - 20.30
  • 10CD
  • 8
  • -
VDZ JO16-3 19.15 - 20.30
  • 10AB
  • -
VDZ JO17-1 19.15 - 20.30 Arjen Koudijs
  • 8AB
  • 8
  • -
VDZ JO19-3 19.15 - 20.30
  • 1CD
  • 1
  • -
VDZ MO15-1 19.15 - 20.30 Gert-Jan Schouten
  • 1AB
  • -
VDZ VR1 20.30 - 21.00
  • 10D
  • -
VDZ 35+1 20.30 - 22.00
  • 10AB
  • -
VDZ 45+1 20.30 - 22.00
  • 10C
  • 5
  • -
VDZ JO19-1 20.30 - 22.00 Francis Opoku Agyemang
  • 8AB
  • 13
  • -
VDZ JO19-2 20.30 - 22.00
  • 8CD
  • -
VDZ JO19-4 20.30 - 22.00
  • 1AB
  • 6
  • -
VDZ JO19-5 20.30 - 22.00
  • 1CD
  • 7
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
VDZ JO14-2JM 17.00 - 18.00
  • 8CD
  • -
VDZ JO14-4 17.00 - 18.00
  • 8AB
  • -
VDZ JO15-3 17.00 - 18.00
  • 10AB
  • -
VDZ MO12-1 17.00 - 18.00 Richard de Ruiter
  • 1A
  • -
VDZ MO13-3 17.00 - 18.00 Anna de Klerk, Lieke Peters
  • 10CD
  • 8
  • -
VDZ MO15-3 17.00 - 18.00 Elly Altena
  • 10CD
  • -
VDZ JO14-3JM 18.00 - 19.15
  • 8CD
  • -
VDZ JO15-2JM 18.00 - 19.15
  • 10CD
  • 16
  • -
VDZ JO16-1 18.00 - 19.15 Roy Crijns
  • 1CD
  • -
VDZ JO17-2 18.00 - 19.15
  • 8AB
  • -
VDZ JO19-6 18.00 - 19.15
  • 10AB
  • -
VDZ MO17-3 18.00 - 19.15 Aimee Sark
  • 1CD
  • 15
  • -
VDZ VR1 (zon) 19.00 - 20.30 Frits van de Worp
  • 10AB
  • -
VDZ VR2 (zon) 19.00 - 20.30 Cora van Heerde
  • 10CD
  • 7
  • -
VDZ JO14-1 19.15 - 20.30 Joep Kloppers
  • 8CD
  • 11
  • -
VDZ JO15-1 19.15 - 20.30 Stan Minderaa
  • 8AB
  • 5
  • -
VDZ MO17-1 19.15 - 20.30 Erwin Brakenhoff, Juan Suanes Meekhof
  • 1AB
  • 13
  • -
VDZ MO17-2 19.15 - 20.30 Jeroen de Winther, Artuur Vervoort, Lex Richters
  • 1AB
  • 10
  • -
VDZ 2 (zon) 20.30 - 22.00 Andre Wevers
  • 8AB
  • 2
  • Doelen en doeltjes opruimen
VDZ 3 20.30 - 22.00
  • 1AB
  • 19
  • -
VDZ 3 (zon) 20.30 - 22.00 Wesley van Leur
  • 8CD
  • -
VDZ 4 (zon) 20.30 - 22.00
  • 10CD
  • -
VDZ 5 (zon) 20.30 - 22.00
  • 10AB
  • -
VDZ 6 (zon) 20.30 - 22.00
  • 1CD
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
VDZ JO8-1JM 14.00 - 15.00
  • 10
  • 3
  • -
VDZ JO8-2 14.00 - 15.00
  • 10
  • 3
  • -
VDZ JO8-3 14.00 - 15.00
  • 10
  • -
VDZ JO8-4 14.00 - 15.00
  • 10
  • 3
  • -
VDZ JO8-5JM 14.00 - 15.00
  • 10
  • 3
  • -
VDZ JO8-6JM 14.00 - 15.00
  • 10
  • -
VDZ JO8-7JM 14.00 - 15.00
  • 10
  • -
VDZ JO9-1 15.00 - 16.00
  • 10
  • 4
  • Circuit
VDZ JO9-2 15.00 - 16.00
  • 10
  • 4
  • -
VDZ JO9-3JM 15.00 - 16.00
  • 10
  • 4
  • -
VDZ JO9-4JM 15.00 - 16.00
  • 10
  • 4
  • -
VDZ JO9-5JM 15.00 - 16.00
  • 10
  • 4
  • -
VDZ JO10-1JM 15.00 - 16.00
  • 8
  • 2
  • Circuit
VDZ JO10-2 15.00 - 16.00
  • 8
  • 2
  • Circuit
VDZ JO10-3 15.00 - 16.00
  • 8
  • 5
  • Circuit
VDZ JO10-4 15.00 - 16.00
  • 8
  • 5
  • Circuit
VDZ JO10-5 15.00 - 16.00
  • 8
  • 5
  • Circuit
VDZ JO10-6 15.00 - 16.00
  • 8
  • 5
  • Circuit
VDZ JO10-7JM 15.00 - 16.00
  • 8
  • 5
  • Circuit
VDZ JO12-2 15.00 - 16.15 Gert-Jan Schouten
  • 1A
  • 7
  • -
VDZ JO13-4JM 15.45 - 17.00
  • 1CD
  • -
VDZ JO11-1JM 16.30 - 17.45
  • 10A
  • -
VDZ JO13-1 16.45 - 18.00
  • 10CD
  • -
VDZ JO11-2 17.00 - 18.00
  • 1EF
  • 8
  • -
VDZ JO11-3 17.00 - 18.00
  • 1EF
  • 1
  • -
VDZ JO11-4 17.00 - 18.00
  • 1A
  • -
VDZ JO11-5JM 17.00 - 18.00
  • 1B
  • 1
  • -
VDZ JO12-1 17.00 - 18.00
  • 10B
  • 1
  • -
VDZ JO12-3 17.00 - 18.00
  • 8A
  • -
VDZ JO12-4 17.00 - 18.00
  • 8B
  • -
VDZ JO12-5 17.00 - 18.00
  • 1C
  • 3
  • -
VDZ JO12-6 17.00 - 18.00
  • 1D
  • -
VDZ JO13-5 17.00 - 18.00
  • 8CD
  • -
VDZ JO16-2 18.00 - 19.00
  • 1AB
  • 11
  • -
VDZ JO16-3 18.00 - 19.00
  • 1CD
  • -
VDZ MO13-1 18.00 - 19.00 Evelien Poelmans, Jurgen Veerbeek
  • 8AB
  • -
VDZ MO13-2 18.00 - 19.00
  • 8CD
  • -
VDZ MO15-1 18.00 - 19.15 Gert-Jan Schouten
  • 10AB
  • -
VDZ MO15-2 18.00 - 19.15 Ruben van Haeften
  • 10CD
  • -
VDZ JO19-3 19.00 - 20.15
  • 8CD
  • -
VDZ JO17-3 19.00 - 20.30
  • 8AB
  • -
VDZ JO19-4 19.15 - 20.30
  • 10CD
  • 7
  • -
VDZ JO19-5 19.15 - 20.30
  • 10AB
  • -
VDZ 1 (zon) 20.30 - 22.00 Habib al Mohsinawi, Kars Deutekom
  • 8
  • 1
  • Doelen en doeltjes opruimen na training
VDZ 2 20.30 - 22.00 Niels Emeis
  • 10AB
  • Doelen opruimen na de training
VDZ 4 20.30 - 22.00
  • 10CD
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
VDZ JO12-6 17.00 - 18.00
  • 10D
  • -
VDZ JO14-2JM 17.00 - 18.00
  • 1AB
  • -
VDZ JO14-4 17.00 - 18.00
  • 8AB
  • -
VDZ JO15-2JM 17.00 - 18.00
  • 8CD
  • 8
  • -
VDZ MO12-1 17.00 - 18.00 Richard de Ruiter
  • 10C
  • -
VDZ JO13-2JM 17.30 - 18.45
  • 10AB
  • 12
  • -
VDZ JO13-3JM 18.00 - 19.00
  • 10CD
  • -
VDZ JO14-3JM 18.00 - 19.15
  • 1CD
  • -
VDZ JO15-3 18.00 - 19.15
  • 1AB
  • -
VDZ JO17-2 18.00 - 19.15
  • 8CD
  • 5
  • -
VDZ MO17-3 18.00 - 19.15 Aimee Sark
  • 8AB
  • 10
  • -
VDZ JO14-1 19.15 - 20.30 Joep Kloppers
  • 10CD
  • 3
  • -
VDZ JO15-1 19.15 - 20.30 Stan Minderaa
  • 10AB
  • 7
  • -
VDZ JO16-1 19.15 - 20.30 Roy Crijns
  • 1AB
  • -
VDZ JO17-1 19.15 - 20.30 Arjen Koudijs
  • 1CD
  • 4
  • -
VDZ MO17-1 19.15 - 20.30 Erwin Brakenhoff, Juan Suanes Meekhof
  • 8AB
  • -
VDZ MO17-2 19.15 - 20.30 Lex Richters
  • 8CD
  • 9
  • -
VDZ 3 20.30 - 22.00
  • 1B
  • -
VDZ 5 20.30 - 22.00
  • 10AB
  • 10
  • -
VDZ 5 (zon) 20.30 - 22.00
  • 1A
  • -
VDZ 7 (zon) 20.30 - 22.00
  • 10AB
  • -
VDZ JO19-1 20.30 - 22.00 Francis Opoku Agyemang
  • 8AB
  • 1
  • -
VDZ JO19-2 20.30 - 22.00
  • 8CD
  • 11
  • -

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
VDZ JO9-1 17.00 - 18.00
  • 10
  • -
VDZ JO9-2 17.00 - 18.00
  • 10
  • -
VDZ JO9-3JM 17.00 - 18.00
  • 10
  • -
VDZ JO9-4JM 17.00 - 18.00
  • 10
  • -
VDZ JO9-5JM 17.00 - 18.00
  • 10
  • -
VDZ MO13-3 17.00 - 18.00 Anna de Klerk, Lieke Peters
  • 10CD
  • 10
  • -
VDZ MO15-3 17.00 - 18.15 Elly Altena
  • 1CD
  • -
VDZ JO8-1JM 17.30 - 18.30
  • 8
  • -
VDZ JO8-2 17.30 - 18.30
  • 8
  • -
VDZ JO8-3 17.30 - 18.30
  • 8
  • -
VDZ JO8-4 17.30 - 18.30
  • 8
  • -
VDZ JO8-5JM 17.30 - 18.30
  • 8
  • -
VDZ JO8-6JM 17.30 - 18.30
  • 8
  • -
VDZ JO8-7JM 17.30 - 18.30
  • 8
  • -
VDZ MO13-1 18.00 - 19.15 Evelien Poelmans, Jurgen Veerbeek
  • 10AB
  • -
VDZ MO13-2 18.00 - 19.15
  • 10CD
  • 10
  • -
VDZ VR1 (zon) 19.00 - 20.30 Frits van de Worp
  • 8AB
  • 6
  • -
VDZ VR2 (zon) 19.00 - 20.30 Cora van Heerde
  • 8CD
  • 7
  • -
VDZ 35+1 19.15 - 20.30 Juan Suanes Meekhof
  • 10A
  • -
VDZ VR30+1 19.15 - 20.30
  • 10B
  • -
VDZ 1 (zon) 20.30 - 22.00 Habib al Mohsinawi, Kars Deutekom
  • 8
  • 1
  • Doelen en doeltjes opruimen na training
VDZ 2 (zon) 20.30 - 22.00 Andre Wevers
  • 10AB
  • 2
  • Doelen en doeltjes opruimen
VDZ 3 (zon) 20.30 - 22.00 Wesley van Leur
  • 10CD
  • -

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!