Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
27 nov 14:00 HC '03 1 (zon) VDZ 1 (zon)
26 nov 14:30 ESA 45+1 VDZ 45+1
2 dec 20:30 VDZ 35+1 De Paasberg 35+1
2 dec 21:00 Eldenia 35+2 VDZ 35+1
2 dec 20:00 A.S.V. Zuid Arnhem 35+1 VDZ 35+1
27 nov 11:30 Columbia 2 (zon) VDZ 2 (zon)
26 nov 12:45 Kesteren 45+1 VDZ 45+2
2 dec 20:30 VDZ 35+2 Veluwezoom 35+2
2 dec 20:00 Eldenia 35+4 VDZ 35+2
2 dec 21:30 SML 35+1 VDZ 35+2
2 dec 19:30 VDZ 35+2 DVOV 35+1
26 nov 16:30 VDZ 2 Spcl. Brummen 2
27 nov 12:00 VDZ 3 (zon) De Bataven 6 (zon)
26 nov 13:30 Sportclub Groessen 2 (zat) VDZ 3
27 nov 14:00 VDZ 4 (zon) DVV 7 (zon)
26 nov 14:00 VDZ 4 A.S.V. Zuid Arnhem 2
27 nov 11:00 VDZ 5 (zon) Eendracht Arnhem 4 (zon)
27 nov 10:00 GSV '38 4 (zon) VDZ 6 (zon)
27 nov 10:00 DVV 8 (zon) VDZ 7 (zon)
26 nov 14:00 VDZ JO19-1 DCS JO19-1
26 nov 16:15 VDZ JO19-2 SML JO19-4
26 nov 14:30 SML JO19-5 VDZ JO19-3
26 nov 12:00 VDZ JO17-1 DTS '35 Ede JO17-2
26 nov 11:00 ONA '53 JO17-1 VDZ JO17-2
26 nov 14:00 VDZ JO17-3 v.v. Dieren JO17-2
26 nov 15:00 Sportclub Groessen JO17-1JM VDZ JO17-4
26 nov 13:00 ST: DVC'26/Sprinkhanen JO17-3 VDZ JO17-5
26 nov 14:00 VDZ JO17-6 SKV JO17-3
26 nov 10:00 Eldenia JO15-1 VDZ JO15-1
26 nov 12:00 VDZ JO15-2 Albatross JO15-1
26 nov 12:30 De Bataven JO15-2 VDZ JO15-3
26 nov 8:30 Advendo '57 JO15-2JM VDZ JO15-4
26 nov 10:00 VVOG JO14-1JM VDZ JO14-1
26 nov 12:00 VDZ JO14-2 Sportclub Groessen JO14-1
26 nov 11:30 De Paasberg JO14-1 VDZ JO14-3
26 nov 11:00 Sportclub Groessen JO14-2JM VDZ JO14-4
26 nov 10:15 VDZ JO13-1 Spero JO13-1
26 nov 8:30 Bennekom JO13-3 VDZ JO13-2
26 nov 10:15 VDZ JO13-3JM De Bataven JO13-2
26 nov 9:15 Elsweide JO13-1 VDZ JO13-4
26 nov 10:15 VDZ JO13-5 SML JO13-3JM
26 nov 8:30 VDZ JO12-1 DVV JO12-1
26 nov 11:30 RKHVV JO12-2 VDZ JO12-2
26 nov 10:15 VDZ JO12-3 AGOVV JO12-2
26 nov 9:45 Sc Westervoort JO12-2 VDZ JO12-4
26 nov 8:30 VDZ JO11-1 OVC '85 JO11-1
26 nov 9:45 Sc Westervoort JO11-1 VDZ JO11-2
26 nov 9:30 Aquila JO11-1JM VDZ JO11-3
26 nov 8:30 VDZ JO11-4 AVW '66 JO11-2
26 nov 10:15 VDZ JO11-5 ESA JO11-3
26 nov 8:30 SML JO11-3JM VDZ JO11-6
26 nov 10:15 VDZ JO10-1JM Concordia-W JO10-1
26 nov 9:30 Jonge Kracht JO10-1 VDZ JO10-2
26 nov 10:15 VDZ JO10-3 OVC '85 JO10-4
26 nov 8:30 SKV JO10-3 VDZ JO10-4
26 nov 10:15 VDZ JO10-5 Spero JO10-7
26 nov 9:45 Veluwezoom JO10-1 VDZ JO10-6
26 nov 9:45 DTS Ede JO9-1JM VDZ JO9-1
26 nov 8:30 Spero JO9-3 VDZ JO9-2
26 nov 10:00 Blauw Geel '55 JO9-1 VDZ JO9-3
26 nov 10:00 SDV Barneveld JO9-3 VDZ JO9-4
26 nov 10:15 VDZ JO9-5JM Arnhemse Boys Schuytgraaf JO9-3
26 nov 11:00 GVA JO9-1 VDZ JO9-6JM
26 nov 9:00 VDZ JO9-7 Excelsior Z. JO9-2
26 nov 9:00 VDZ JO9-8 DVOL JO9-6
26 nov 11:30 DVOV JO9-4 VDZ JO9-9
26 nov 9:00 VDZ JO8-1 Eldenia JO8-1
26 nov 9:00 VDZ JO8-2 SDOO JO8-1
26 nov 9:00 Angerlo Vooruit JO8-1JM VDZ JO8-3
26 nov 9:45 Veluwezoom JO8-1JM VDZ JO8-4
30 nov 19:30 ST : DVC'26/Sprinkhanen MO20-1 VDZ MO20-1
26 nov 10:30 VVO MO20-1 VDZ MO20-1
26 nov 16:15 VDZ MO20-2 SVO DCS/OBW MO20-1
26 nov 14:00 VDZ MO17-1 Hoogland MO17-1
26 nov 13:00 DVOL MO17-1 VDZ MO17-2
26 nov 12:00 VDZ MO15-1 Victoria Boys MO15-1
26 nov 12:00 VDZ MO15-2 Arnhemse Boys Schuytgraaf MO15-2
26 nov 12:00 OSC MO13-1 VDZ MO13-1
26 nov 8:30 DVOV MO13-2 VDZ MO13-2
26 nov 12:00 Juliana '31 O23-1 VDZ O23-1
27 nov 14:00 VDZ VR1 (zon) Antibarbari VR1 (zon)
2 dec 21:00 VDZ VR18+1 DUNO D VR18+1
2 dec 21:30 EMM VR18+1 VDZ VR18+1
2 dec 19:30 VDZ VR18+1 SDZZ VR18+1
2 dec 20:30 DVV VR18+1 VDZ VR18+1
27 nov 11:00 VDZ VR2 (zon) RKHVV VR1 (zon)
Bekijk meer

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!