Contactpersonen

Contactpersonen

 

Aanmelden als lid of proeftrainen
Klik voor meer informatie  
     
BestuursTeam   bestuur@vdz-arnhem.nl
Voorzitter en woordvoerder pers/media Noud Hooyman voorzitter@vdz-arnhem.nl
Secretaris Esther Bronkhorst secretaris@vdz-arnhem.nl 
Algemene zaken (secretaris) Bart Drewes algemenezaken@vdz-arnhem.nl
Financiële zaken (penningmeester) Hans van der Held penningmeester@vdz-arnhem.nl
Accommodatie & Facilitaire zaken Willem van Santen accommodatie@vdz-arnhem.nl
Voetbaltechnische zaken Vacature  
Communicatie & Sponsoring Vacature  
Overige BestuursTeam-leden Sander van der Drift, Richard Kaper, Pieter Middeldorp, Tijs Bergervoet,
Joris Schemkes, Niels Emeis, Kars Deutekom, Eva Heijnen, John Wijbenga. 
Vertrouwenscontactpersoon (VCP)    
Vertrouwenscontactpersoon Hans Arentsen vcp@vdz-arnhem.nl / (06) 534 290 61
Vertrouwenscontactpersoon Astrid Huijsman vcp@vdz-arnhem.nl / (06) 233 731 03
     
Verenigingsbureau
Verenigingsmanager Stan Minderaa verenigingsmanager@vdz-arnhem.nl
Ledenadministratie Jacqueline Meijer ledenadministratie@vdz-arnhem.nl
Vrijwilligersadministratie Jacqueline Meijer (06) 106 61 682
Vrijwilligersplanning Hanny Jansen planning@vdz-arnhem.nl / (06) 278 38 393
Contributie-inning en incasso Hanny Jansen incasso@vdz-arnhem.nl
Crediteurenadministratie Alexis Arends facturen@vdz-arnhem.nl
Wedstrijdsecretaris Senioren (heren/vrouwen) Hanny Jansen wss@vdz-arnhem.nl / (06) 278 38 393
     
Commissies
Herencommissie - Selectie René Petersen herenselectie@vdz-arnhem.nl
Herencommissie - Recreatie Rogier Walter herenrecreatie@vdz-arnhem.nl
Damescommissie Ad Heijnen vrouwenvoetbal@vdz-arnhem.nl
Horecacommissie  Thom van Middelaar horeca@vdz-arnhem.nl 
Sponsorcommissie VDZ-Hogerop Evert van Amerongen vdzhogerop@vdz-arnhem.nl
Clubbladcommissie De Volharder Rudi Borkus volharder@vdz-arnhem.nl
Websitecommissie Jeroen Westen webmaster@vdz-arnhem.nl
Onderhoudscommisie Wim van Swaaij onderhoud@vdz-arnhem.nl 
Reuniecommissie Marcel Leenders reunie@vdz-arnhem.nl
Club van 100 & Fondsenwerving Ronald Brakenhoff clubvan100@vdz-arnhem.nl 
Toernooicommissie jeugd Lisette van Dijk toernooicommissie@vdz-arnhem.nl
Vrijwilligersadministratie jeugd Christine Ubbink jeugdkader@vdz-arnhem.nl
     
Voetbalcoördinatoren
Technisch Coördinator Keepers Erwin Brakenhoff tckeepers@vdz-arnhem.nl
Scheidsrechterscoördinator Jeroen Westen scheidsrechter@vdz-arnhem.nl
     
Jeugdafdeling
Jeugdcommissie    
Voorzitter John Wijbenga jeugd@vdz-arnhem.nl
ouders/jeugd/ama's contact Wim Schellevis algemeenlid@vdz-arnhem.nl 
Communicatie Ruud Tuithoff communicatie@vdz-arnhem.nl
Wedstrijdsecretaris jeugd Gérard van Lunenburg

wsj@vdz-arnhem.nl / (06) 55 778 863

Algemeen Jeugdcoördinator Marije van Asselt ajc@vdz-arnhem.nl
Hoofd Jeugdopleidingen Niek Verheijen hjo@vdz-arnhem.nl
     
VDZ Voetbalacademie    
Hoofd Jeugdopleidingen Niek Verheijen hjo@vdz-arnhem.nl
Technisch Coördinator JO16, JO17, JO19 Albert van Daalen tcjo16-19@vdz-arnhem.nl
Technisch Coördinator MO15, MO17 Erwin Brakenhoff tcmo15-17@vdz-arnhem.nl
Technisch Coördinator JO13, JO14, JO15 Giovanni Sohilait tcjo13-15@vdz-arnhem.nl
Technisch Coördinator MO12, MO13 Frank Löwik tcmo13@vdz-arnhem.nl 
Technisch Coördinator JO11, JO12 Jurgen Harbers tcjo11-12@vdz-arnhem.nl
Technisch Coördinator JO10 Peter Bakker tcjo10@vdz-arnhem.nl
Technisch & Alg. Coördinator JO9 Marieke Westerbeek / Tirzah Tetelepta tcjo9@vdz-arnhem.nl
Technisch & Alg. Coördinator JO8 Dick den Hartog / Jeroen Schols tcjo8@vdz-arnhem.nl
Technisch & Alg. Coördinator CL, JO7 Pim Koomen accl@vdz-arnhem.nl
Technisch & Alg. Coördinator Mini's Karin Minnema mini@vdz-arnhem.nl
     
Technisch coördinator keepers jeugd Erwin Brakenhoff tckeepers@vdz-arnhem.nl


Correspondentieadres

Kijk bij Adres & route

Bezoekadres en accommodatie
Kijk bij Adres & route

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!