2023/2024 |
1 (zon) |
3e klasse B |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 3 40 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde Groep 1 KO Regio 1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2022/2023 |
1 (zon) |
3e klasse B |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 3 19 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde Groep 1 KO - SR1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde Groep 1 KO - SR1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
2e klasse/3e klasse 2 H/J - 3 A/B/C/D |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2021/2022 |
1 (zon) |
3e klasse C |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 3 26 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2020/2021 |
1 (zon) |
3e klasse D |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Groep 3 34 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2019/2020 |
1 (zon) |
3e klasse D |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Groep 3 23 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Groep 1 Arnhem Cup mannen |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Groep 1 Arnhem Cup mannen |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Groep 1 Arnhem Cup mannen |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2018/2019 |
2 (zon) |
1e klasse B |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 (zon) |
Groep 2 29 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 (zon) |
Groep 1 SR2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 (zon) |
Groep 1 Res |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 (zon) |
hoofdklasse/1e klasse RHfd - R1A/B |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 (zon) |
hoofdklasse/1e klasse RHfd - R1A/B |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 (zon) |
hoofdklasse/1e klasse Finale |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Groep 3 11 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
3e klasse C |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Groep 1 Arnhem Cup Mannen voorronde |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Groep 1 Arnhem Cup Mannen 1e ronde |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Groep 1 Arnhem Cup 1/4 finale |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Groep 1 Arnhem Cup 1/2 finale |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
2e klasse/3e klasse 2I - 3C/D |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
2e klasse/3e klasse 2I - 3C/D |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
2e klasse/3e klasse Finale A |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2017/2018 |
JO19-1 |
Onder 19, JO19-1, Groep 1 40 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
Onder 19, JO19-1, 4e divisie E |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-2 |
Onder 19, JO19-2, Groep 2 13 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-2 |
2e klasse 04 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-2 |
2e klasse 06 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-2 |
2e klasse 03 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Mannen, 1, 3e klasse C |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Mannen, 1, Groep 3 02 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Groep 1 Arnhem Cup senioren 1e KO |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Groep 1 Arnhem Cup 2e KO |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
2e klasse/3e klasse 2I-3C/3D |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2016/2017 |
JO17-1 |
Onder 17, JO17-1, Groep 1 06 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-1 |
Onder 17 zaterdag, JO17-1, Hoofdklasse L |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2015/2016 |
B2 |
B-junioren, B2, Groep 2 33 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
B2 |
B-junioren zaterdag, B2, 2e klasse 07 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
B2 |
B-junioren, B2, Groep 2 SR 2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
B2 |
B-junioren, B2, Groep 2 SR2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
B2 |
B-junioren, B2, Groep 2 SR2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
B2 |
B-junioren, B2, Groep 2 SR2 Finale |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2014/2015 |
C1 |
C-junioren, C1, Groep 1 16 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
C1 |
C-junioren zaterdag, C1, 1e klasse 23 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2013/2014 |
C1 |
C-junioren zaterdag, C1, Hoofdklasse L |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
C1 |
C-junioren, C1, Groep 1 15 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
C1 |
C-junioren, C1, Groep 1 02 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
C1 |
C-junioren zaterdag, C1, hoofdklasse L |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |