2018/2019 |
2 (zon) |
1e klasse B |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 (zon) |
Groep 2 29 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 (zon) |
Groep 1 SR2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 (zon) |
Groep 1 Res |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 (zon) |
hoofdklasse/1e klasse RHfd - R1A/B |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 (zon) |
hoofdklasse/1e klasse RHfd - R1A/B |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 (zon) |
hoofdklasse/1e klasse Finale |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Groep 3 11 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
3e klasse C |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Groep 1 Arnhem Cup Mannen voorronde |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Groep 1 Arnhem Cup Mannen 1e ronde |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Groep 1 Arnhem Cup 1/4 finale |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Groep 1 Arnhem Cup 1/2 finale |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
2e klasse/3e klasse 2I - 3C/D |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
2e klasse/3e klasse 2I - 3C/D |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
2e klasse/3e klasse Finale A |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2017/2018 |
JO17-1 |
Onder 17, JO17-1, Groep 1 29 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-1 |
Onder 17, JO17-1, Hoofdklasse K |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 (zon) |
Mannen, 2, Groep 2 17 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 (zon) |
Mannen, 2, 1e klasse A |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 (zon) |
Groep 1 SR2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 (zon) |
Groep 1 Res |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 (zon) |
hoofdklasse/1e klasse RHA-R1A/B |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 (zon) |
hoofdklasse/1e klasse RHA-R1A/B |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 (zon) |
hoofdklasse/1e klasse Finale |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2016/2017 |
JO13-2 |
Onder 13, JO13-2, Groep 2 42 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-2 |
Onder 13 zaterdag, JO13-2, 2e klasse 05 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO13-2 |
Onder 13 zaterdag, JO13-2, 2e klasse 09 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
Onder 19, JO19-1, Groep 1 04 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
Onder 19 zaterdag, JO19-1, Hoofdklasse L |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
Onder 19 zaterdag, JO19-1, 4e divisie/hoofdklasse C nacompetitie |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
Onder 19 zaterdag, JO19-1, 4e divisie/hoofdklasse BB nacompetitie |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
Onder 19 zaterdag, JO19-1, 4e divisie/hoofdklasse Finale A nacompetitie |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2015/2016 |
A1 |
A-junioren, A1, Groep 1 14 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
A1 |
A-junioren zaterdag, A1, 1e klasse 22 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
A1 |
A-junioren zaterdag, A1, hoofdklasse/1e klasse P2 22 - P1 23 nacompetitie |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
A1 |
A-junioren zaterdag, A1, hoofdklasse/1e klasse P2 22/P1 23 - 11L/P2 nacompetitie |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
A1 |
A-junioren zaterdag, A1, hoofdklasse/1e klasse Finale B nacompetitie |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2014/2015 |
B1 |
B-junioren, B1, Groep 1 21 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
B1 |
B-junioren zaterdag, B1, Hoofdklasse L |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
B1 |
B-junioren zaterdag, B1, 4e divisie/hoofdklasse P3L -10F nacompetitie |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
B1 |
B-junioren zaterdag, B1, 4e divisie/hoofdklasse P3L/10F - P3M/P1L nacompetitie |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2013/2014 |
B1 |
B-junioren, B1, Groep 1 15 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
B1 |
B-junioren zaterdag, B1, Hoofdklasse L |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
B1 |
B-junioren zaterdag, B1, 4e divisie/hoofdklasse P3 M - P1 L |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
B1 |
B-junioren zaterdag, B1, 4e divisie/hoofdklasse P3 L/10F - P3 M/P1 L |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |